American Roulette 3D

American Roulette 3D od studia Evoplay to ciekawa adaptacja klasycznej ruletki w wydaniu amerykańskim. Mamy tutaj łącznie 38 pól, z czego 36 to standardowe numery, a dwa pola oznaczają miejsca zerowe – pojedyncze Zero oraz Double Zero. American Roulette 3D to automat ruletkowy online. Oznacza to, że przeciwnikiem gracza jest oprogramowanie – w tym wypadku stworzone przez Evoplay. Producent ma na koncie ponad 100 różnych tytułów, jeśli chodzi o programy tworzone dla kasyn internetowych. Specjalizacją firmy są przede wszystkim automaty z klasycznymi grami stołowymi: ruletką, pokerem czy bakaratem.

Oprócz tego Evoplay tworzy również efektowne sloty bazujące na mechanikach jednorękich bandytów. Można powiedzieć, że jest to widoczne również w automacie American Roulette 3D. Gracz otrzymuje tutaj klasyczną wersję ruletki amerykańskiej, jednak gra prezentuje wysokiej jakości oprawę graficzną. Także sposób konfiguracji interfejsu oraz inne opcje sprawiają, że American Roulette 3D wyróżnia się na tle większości dostępnych automatów oferujących ruletkę.

American Roulette 3D to ruletka online dedykowana grze jednoreki bandyta online w realiach kasyna internetowego. Automat produkcji Evoplay jest dostępny również w wersji demonstracyjnej. Gracz może swobodnie testować American Roulette 3D bez konieczności dokonywania rejestracji oraz bez żadnych innych formalności. Gra w wersji demonstracyjnej przebiega z użyciem wirtualnych kredytów, przez co nie wiąże się z ryzykiem utraty środków.

W demonstracyjną wersję American Roulette 3D od Evoplay można grać bezpośrednio z poziomu okna przeglądarki internetowej. Automat hazardowy jest dostosowany zarówno do potrzeb graczy korzystających z desktopów, jak i też osób preferujących urządzenia mobilne. W ostatnim wypadku nie ma konieczności pobierania aplikacji z grą na dysk twardy: wystarczy otworzyć American Roulette 3D w mobilnej przeglądarce.

Version 1
American Roulette 3D
fullscreen
close

Cechy American Roulette 3D

Jak wspomniano, American Roulette 3D prezentuje ruletkę w popularnej odmianie amerykańskiej. Gracz powinien pamiętać o tej informacji, ponieważ obecność dwóch zer na kole ruletki zwiększa ryzyko związane z grą. W American Roulette 3D nie mamy do czynienia z wariantem hamburskim ani żadną inną dodatkową mechaniką. Oznacza to, że jeśli przy zakręceniu trafimy któreś z zer, przegrywamy zakład.

Pod względem dostępnych mechanik, szaty graficznej oraz interfejsu American Roulette 3D oferuje bardzo wysoki poziom. Widać w tej grze rękę doświadczonego producenta.

Możliwość przełączania widoku na stół z ruletką W ten sposób gracz może sam wybrać tę perspektywę, która jest dla niego najbardziej wygodna. Opcja zmiany widoku okazuje się też wysoce pożyteczna w sytuacji, w której gramy np. z poziomu urządzenia mobilnego lub też laptopa z niewielkim ekranem.
Automatyczna zmiana widoku na stół w momencie zakręcenia Kolejne interesujące rozwiązanie, którego niestety często brakuje w innych automatach z ruletką. Gra zmienia wtedy perspektywę, koncentrując się na stole z ruletką. Dzięki temu w sposób wyraźny widzimy, który numer został wylosowany. Nie trzeba czekać na informację ze strony samego slotu, co znakomicie podnosi poziom emocji i dodatkowo zbliża American Roulette 3D do realiów ruletki w kasynie.
Informacja o wygranej Oczywiście po każdym zakręceniu automat i tak udziela graczowi informacji o rezultacie. Głos wirtualnej krupierki informuje o wylosowanym numerze. Numer pojawia się też w formie tekstu wyświetlonego na ekranie. Gracz jest również informowany o tym, czy zakręcenie zakończyło się wygraną, a jeżeli tak – to który z postawionych zakładów przyniósł zwycięstwo (np. Even lub Red).

Oprawa muzyczna automatu została dobrze dobrana, jednak przy dłuższej grze może stać się nieco monotonna. Brakuje imitowanych odgłosów z sali. Gracz nie ma też możliwości wyboru innego motywu muzycznego. Tutaj zapisujemy American Roulette 3D niewielki minus, ponieważ z pewnością można było lepiej dopracować ten aspekt.

W grze niestety nie jest dostępna opcja Autoplay. Do wyboru gracz ma jedynie standardowe narzędzia, a więc powtórzenie poprzedniego zakładu, wyczyszczenie wszystkich zakładów oraz podwojenie wartości zakładu ogólnego. W celu obstawiania zakładów możemy korzystać z żetonów o nominałach 1,5, 10 oraz 25. Brakuje zwłaszcza mniejszych nominałów, przez co American Roulette 3D może okazać się automatem problematycznym dla tych graczy, którzy preferują raczej mniejsze stawki.

Bardzo specyficznie w American Roulette 3D prezentują się limity dla zakładów. Inne ruletki przyzwyczaiły nas do tego, że zakłady zewnętrzne posiadają wyższe limity niż np. numery. W automacie od Evoplay każde pole może zostać obstawione wyłącznie do kwoty 100 żetonów. Jednocześnie gra nie posiada maksymalnej wysokości zakładu ogólnego. Jest to dziwne, biorąc pod uwagę fakt, że najwyższy dostępny nominał żetonu wynosi jedynie 25. Można więc przypuszczać, że dla graczy preferujących bardzo wysokie zakłady American Roulette 3D może okazać się automatem nieco uciążliwym ze względu na konieczność zapełniania pól żetonami o niskich nominałach.

Jak zagrać w American Roulette 3D?

Przed rozpoczęciem gry w American Roulette 3D należy zapoznać się z zasadami automatu oraz stołem wypłat. Obydwie sekcje znajdziemy, klikając ikonkę małego „i”, która jest widoczna w lewym dolnym sektorze ekranu.

  • Stół wypłaty to oczywiście zakładka Paytable, gdzie gra informuje nas o wysokości wygranych dla poszczególnych zakładów.
  • Sekcję zasad widzimy w zakładce Game Rules.
  • Ciekawą opcją jest dostępność zakładki History, gdzie gracz może obejrzeć swoje poprzednie zakręcenie oraz wszystkie wygrane. Dla osób korzystających z systemów gry w ruletkę informacje dostępnej w zakładce History okażą się bardzo przydatnymi danymi.

Zanim zakręcimy ruletką, trzeba obstawić zakład. W tym celu wybieramy jeden z dostępnych żetonów, a potem po prostu umieszczamy go na określonym polu (numer, Even/Odd, Red/Black). Samego zakręcenia dokonujemy, korzystając z dużego przycisku prezentującego dwie połączone strzałki. Oprócz tego do dyspozycji gracza są też przyciski:

  • X: skasowanie zakładów,
  • strzałka w lewo: cofnięcie poprzedniego akcji,
  • ×2: pomnożenie wartości całego zakładu przez 2,
  • strzałka skierowana w górę: powtórzenie poprzedniego zakładu.

Reasumując, American Roulette 3D to dobry automat z ruletką. Nie znajdziemy tutaj co prawda żadnych opcji dodatkowych, a gra ma też pewne mankamenty. W ogólnym rozrachunku gracz otrzymuje jednak łatwy w obsłudze, intuicyjny i dobrze skonfigurowany slot z klasyczną ruletką w wersji amerykańskiej.

Najnowsze Gry

Nowy
Piggy Bank Farm
Nowy
Book of Atem
Nowy
Fruit Zen
Świetny
Jammin’ Jars
Nowy
Eye of Horus
Nowy
Book of Ra 10
Świetny
Fat Rabbit
Nowy
Fruit Bonanza
Poczekaj, mamy dla Ciebie świetną okazję!
vulkanbet kasyno
50 darmowych spinów bez depozytu na Book of Dead po weryfikacji przez SMS